Jesteśmy dyplomowanymi nauczycielami i egzaminatorami CKE z pasją i pomagamy uczniom w przygotowaniach do egzaminów oraz w mierzeniu się z codziennymi problemami w nauce. Pracujemy online, udzielając lekcji na żywo, i stacjonarnie w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Szczecinie, Łodzi, Wrocławiu, Gdańsku, Rzeszowie i Katowicach.

Wiemy, jak ważne jest poszerzanie wiedzy nie tylko uczniów, ale również nauczycieli, dlatego dbamy o własne szkolenia i nieustannie podnosimy kompetencje, żeby jak najlepiej dostosowywać się do wymagań egzaminacyjnych i potrzeb naszych uczniów.

Z KIM PRACUJEMY

Pracujemy zarówno z uczniami, którzy mają problemy w nauce, jak i z uczniami z ponadprzeciętnymi zdolnościami, którzy chcą poszerzać wiedzę zdobytą w szkole. Pomagamy na każdym etapie nauczania – w przygotowaniach do egzaminów i w zmaganiach z codziennymi wyzwaniami w szkole.

JAKI MAMY CEL

Naszym głównym celem jest przygotowanie naszych uczniów do egzaminów i umożliwienie im osiągania jak najwyższych wyników. Dbamy też jednak o wyposażenie ich w umiejętności, które pomogą im poszerzać wiedzę samodzielnie. Pokazujemy, że warto to robić i rozbudzamy ciekawość, stosując nietypowe metody. Przygotowujemy do kolejnych etapów nauki, szukania odpowiedzi na pytania i doboru wiarygodnych źródeł wiedzy.

JAK PRACUJEMY

W naszej pracy stawiamy na innowacyjne metody, które ułatwiają uczniom przyswajanie materiału. Nasza praktyka pokazuje, że często wystarczy inne, pozaszkolne podejście, żeby uczeń uważany za słabego osiągał dużo lepsze wyniki w nauce.

Na zajęciach stawiamy konkretne wymagania, ale też wsłuchujemy się w potrzeby uczniów, dostosowując tok nauczania do ich problemów i postępów. Każdy uczeń traktowany jest indywidualnie. Pracujemy 1:1 lub w kameralnych grupach, które umożliwiają poznanie słabych i mocnych stron każdego młodego człowieka.

© Copyright 2020 Korepetycje i zajęcia dodatkowe Warszawa by MateuszStrzelecki.pl - wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności