SZYBKI KONTAKT

TELEFON: 794 589 897

KONTAKT

KURS MATURALNY

Nie do końca dobrze się czujesz na korepetycjach, a potrzebujesz dobrego przygotowania do matury?

Dla nas to żaden problem! Możesz skorzystać z naszego kursu maturalnego, który odbywa się w pięcioosobowych grupach. Grupa jest mała, więc nie będziesz się krępować, jednak nie jest też zbyt duża, więc nauczyciel prowadzący będzie miał dla Ciebie dużo uwagi.

Grupy dostosowujemy tak, aby nasi uczniowie byli na zbliżonym poziomie. W ten sposób nauczyciel może dostosować tok nauczania w taki sposób, że nikt nie pozostaje w tyle. Jest to bardzo ważne dla naszych uczniów, ponieważ mogą w pełni skupić się na nauce, a nie na porównywaniu się z innymi i dokładaniu sobie dodatkowego stresu.

Na naszych zajęciach cel jest jeden: zdany egzamin maturalny i wysoki wynik.

Zajęcia w grupach nie tylko sprzyjają wymianie myśli i efektywnej wspólnej nauce. Dodatkowo jest to też oferta bardziej atrakcyjna cenowo, ponieważ zajęcia w grupie są dużo tańsze od indywidualnych korepetycji.

Zajęcia prowadzi dyplomowany nauczyciel-egzaminator, który pracuje na arkuszach maturalnych zatwierdzonych przez CKE oraz materiałach dydaktycznych opartych o nasz innowacyjny program nauczania.

Na zajęciach stawiamy wysokie wymagania, ale również skupiamy się na wyjaśnianiu ewentualnych niejasności oraz luk w wiedzy. Wymagamy od naszych uczniów przygotowania i skupienia, ponieważ tylko w taki sposób możemy razem osiągnąć zadowalające rezultaty.

Zajęcia w grupach obejmują przygotowanie m.in. do matury z języka polskiego, matematyki, języków obcych.

Przygotowania do matury w grupie

 • niższa cena kursu
 • małe pięcioosobowe grupy
 • pełna uwaga nauczyciela
 • efektywna nauka
 • materiały dydaktyczne

Kurs wakacyjny

Oblany egzamin maturalny? Egzamin komisyjny?

Nie martw się! To jeszcze nie koniec świata. Po prostu tym razem musisz się lepiej przygotować, a wszystko będzie dobrze.

Nasz kurs wakacyjny to świetny sposób na przygotowanie się do poprawki matury lub egzaminów komisyjnych.

Poznaj możliwości, które dla Ciebie mamy!

Informacje

 • Kurs wakacyjny: przygotowanie do poprawki matury

  Najczęściej maturzyści oblewają język polski lub matematykę. Te dwa przedmioty bywają problematyczne, ale przecież nie ma rzeczy niemożliwych. Zwłaszcza jeśli przygotowujesz się z nami. Maturzyści, którym nie udało się zdać, mają ponowną szansę jeszcze w wakacje, dlatego tak ważne jest szybkie wzięcie się garść i rozpoczęcie nauki.

  Jeśli nie udało Ci się zdać matury w pierwszym terminie, to od razu bierz się do pracy!

  U nas możesz wybrać naukę w trybie indywidualnym lub w małych grupach.

 • Indywidualne przygotowanie do poprawki matury

  Korepetycje z wykwalifikowanym nauczycielem-egzaminatorem zawsze rozpoczynamy od znalezienia słabego punktu. Analizujemy Twój problem z oblanego egzaminu i uzupełniamy wiedzę. Powtarzamy materiał oraz skupiamy się na uzyskaniu wysokiego wyniku. Nauczyciel dobiera metody nauczania do potrzeb ucznia, więc nie musisz się obawiać, że czegoś nie zrozumiesz i zostaniesz sam na sam ze swoim problemem.

 • Zajęcia w grupach — poprawki do matury

  Jeśli wolisz uczęszczać na zajęcia grupowe, to świetnie się składa. Nasze lekcje prowadzimy w pięcioosobowych grupach. Grupa jest kameralna, więc nauczyciel prowadzący poświęca każdemu uczniowi wystarczającą ilość uwagi. Dzięki temu szybko nadrobisz swoje zaległości i za łatwością przystąpisz do poprawki matury.

  Pracujemy na arkuszach maturalnych zgodnych z wymaganiami CKE oraz na naszych materiałach dydaktycznych. Z nami poprawka to będzie tylko formalność!

  Kurs wakacyjny: przygotowanie do egzaminu komisyjnego i poprawki matury

  Jeśli przed Tobą egzamin komisyjny to koniecznie zacznij uczyć się z nami. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu szybko przyswoisz materiał oraz przygotujesz się również do egzaminu maturalnego.

  Możesz wybrać zajęcia indywidualne z nauczycielem-egzaminatorem lub zajęcia w pięcioosobowych grupach.

  Na zajęciach pracujemy na materiałach zatwierdzonych przez CKE oraz wedle naszego innowacyjnego planu nauczania. Cel jest zawsze jeden: zdany egzamin komisyjny oraz wysoki wynik na maturze.
  Pamiętaj, że każdemu może się po drodze coś nie udać, ale grunt to szybkie przygotowanie do następnego starcia.

 • Lekcje stacjonarne lub online

  Lekcje stacjonarne w Krakowie

  Zapraszamy na lekcje stacjonarne w Krakowie! Możesz wybrać zajęcia indywidualne oraz grupowe. Zajęcia prowadzi dyplomowany nauczyciel z doświadczeniem egzaminacyjnym. Pracujemy na materiałach zatwierdzonych przez CKE. Pracujemy na swojej autorskiej metodzie nauczania, która zapewnia zdany egzamin i wysoki wynik.

  Lekcje online

  Lekcje online to świetna alternatywa dla zajęć stacjonarnych. Oszczędzasz czas potrzebny na dojazdy i uczysz się w zaciszu domowym. Potrzebujesz tylko połączenia z internetem. Lekcje prowadzi doświadczony nauczyciel, który sprawnie pokieruje Twoim tokiem nauczania.

© Copyright 2020 Korepetycje i zajęcia dodatkowe Warszawa by MateuszStrzelecki.pl - wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności