SZYBKI KONTAKT

TELEFON: 794 589 897

KONTAKT

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU ÓSMOKLASISTY

Kiedy egzamin ósmoklasisty zbliża się wielkimi krokami, to zaczynasz zadawać sobie pytanie: jak się przygotować?

Każdy egzamin powoduje stres zarówno u uczniów, jak i u rodziców. Aby go pokonać, należy być przede wszystkim pewnym swojej wiedzy. Dlatego świetnie, że to czytasz, ponieważ nasi nauczyciele pomogą w całym procesie przygotowania do egzaminu ósmoklasisty.

Jak się uczymy?

Zawsze zaczynamy od powtórki materiału. To pokazuje nam szybko ewentualne braki, które możemy szybko nadrobić. Wychodzimy z założenia, że uczenie się i powtarzanie mija się z celem, kiedy uczeń ma konkretne luki w wiedzy. Ich zasypanie daje nam czystą kartę, z która możemy przystąpić do dalszej pracy.

Kolejną rzeczą, o którą dbamy, jest indywidualne podejście do ucznia. Każdy uczeń jest całkiem inny oraz przede wszystkim zmaga się z innym problemem. Czasem są to pytania zamknięte, czasem czytanie ze zrozumieniem, a czasem dłuższa wypowiedź pisemna.
Oczywiście problem może dotyczyć również konkretnego przedmiotu!

Język polski — egzamin ósmoklasisty

Egzamin z języka polskiego zawiera zadania zamknięte i otwarte. W tych pierwszych uczeń wybiera jedną z odpowiedzi, a w drugich samodzielnie formułuje odpowiedź. Częścią egzaminu jest również krótsza i dłuższa wypowiedź w formie pisemnej.

Nasze lekcje prowadzi dyplomowany nauczyciel, który bez stresu i nerwów przygotuje Cię do egzaminu. Nauczysz się z łatwością formułować myśli, szukać odpowiedzi i kojarzyć wszystkie językowe fakty.

Uważamy, że nauka na pamięć to nie jest dobre rozwiązanie. Stawiamy na naukę ze zrozumieniem, a nasza autorska metoda nauczania pokazuje konkretne, bardzo dobre wyniki.

Pracujemy tylko na arkuszach egzaminacyjnych zgodnymi z wymaganiami CKE. Dzięki temu oswajasz się z arkuszem i formą pytań i zadań.

© Copyright 2020 Korepetycje i zajęcia dodatkowe Warszawa by MateuszStrzelecki.pl - wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności