SZYBKI KONTAKT

TELEFON: 794 589 897

KONTAKT

PRZYGOTOWANIE DO MATURY

Wielkimi krokami zbliża się egzamin maturalny? Odczuwasz stres i nadal masz braki w wiedzy?

Razem z nami przygotujesz się do egzaminu, a stres zostawisz za drzwiami!

Jak się uczymy?

Do każdego ucznia mamy indywidualne podejście. Dzięki temu szybko znajdujemy problem i luki w nauce, które jesteśmy w stanie bardzo szybko przed egzaminem uzupełnić.

Pracujemy zawsze na arkuszach maturalnych, które są zgodne z wymaganiami CKE. Dzięki temu oswoisz się z nimi i łatwiej Ci się będzie odnaleźć w specyfice zadań.

Nasze nowoczesne metody nauczania nie mają nic wspólnego ze szkolną nudą i rutyną. Stawiamy na skojarzenia, logiczne myślenie oraz zrozumienie materiału. Daleko nam do bezrefleksyjnego wkuwania na pamięć, bo taka wiedza zazwyczaj ulatnia się po chwili.

Egzamin maturalny to pierwszy tak poważny egzamin, który w dodatku ma ogromny wpływ na przyszłość wielu młodych osób. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, więc chcemy przede wszystkim pokazać sposób uczenia się, który też będzie można później wykorzystać na dalszym etapie edukacji.

Przygotowanie do matury z języka polskiego

Język polski jest przedmiotem obowiązkowym na maturze. Trzeba go zdawać w formie ustnej i pisemnej. Jakiś czas temu forma ustna zmieniła swoje oblicze, a na maturzystów padł blady strach. Wcześniejsza matura ustna była prezentacją tematu, który uczeń wybierał sporo wcześniej. Obecnie jest to baza pytań, z której uczeń losuje jedno i musi na nie odpowiedzieć.

Z oczywistych przyczyn ta formuła jest trudniejsza. Ale nie ma się co załamywać!

Nasi doświadczeni nauczyciele przerobią z Tobą materiał oraz przećwiczą wszystkie zagadnienia, które mogą wystąpić na maturze.

Oczywiście przygotowania obejmują nie tylko naukę do części ustnej. Razem przygotowujemy się także do części pisemnej. Powtarzamy wszystkie epoki po kolei, ćwiczymy rozwiązywanie zadań zamkniętych, otwartych oraz pisemną wypowiedź.

Pracujemy tylko na arkuszach egzaminacyjnych zatwierdzonych przez CKE. W ten sposób uczniowie oswajają się z konwencją matur i późniejszy widok zadań nie wprowadza ich w stres.

© Copyright 2020 Korepetycje i zajęcia dodatkowe Warszawa by MateuszStrzelecki.pl - wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności