Niezdany egzamin maturalny? Egzamin komisyjny?

Nie martw się! To jeszcze nie koniec świata. Po prostu tym razem musisz się lepiej przygotować, a my chętnie Ci w tym pomożemy!

Nasz kurs wakacyjny to świetny sposób na przygotowanie się do poprawiania matury lub do egzaminów komisyjnych.

Poznaj możliwości, które dla Ciebie mamy!

Przygotowanie do poprawiania matury

Najczęściej maturzyści nie radzą sobie z językiem polskim lub z matematyką. Te dwa przedmioty bywają problematyczne, ale przecież nie ma rzeczy niemożliwych. Zwłaszcza jeśli przygotowujesz się z nami. Maturzyści, którym nie udało się zdać w normalnym trybie, mają ponowną szansę jeszcze w wakacje, dlatego tak ważne jest szybkie wzięcie się garść i rozpoczęcie nauki.

Jeśli nie udało Ci się zdać matury w pierwszym terminie, to od razu bierz się do pracy!

U nas możesz wybrać naukę w trybie indywidualnym lub w małych grupach.
Pracujemy na arkuszach maturalnych zgodnych z wymaganiami CKE oraz na naszych materiałach dydaktycznych. Z nami poprawka to będzie tylko formalność!

Indywidualne przygotowanie

Korepetycje z wykwalifikowanym nauczycielem-egzaminatorem zawsze rozpoczynamy od znalezienia słabego punktu. Analizujemy Twój problem z oblanego egzaminu i uzupełniamy wiedzę. Powtarzamy materiał oraz skupiamy się na uzyskaniu wysokiego wyniku. Nauczyciel dobiera metody nauczania do potrzeb ucznia, więc nie musisz się obawiać, że czegoś nie zrozumiesz i zostaniesz sam na sam ze swoim problemem.

Zajęcia w grupach

Jeśli wolisz uczęszczać na zajęcia grupowe, to świetnie się składa. Nasze lekcje prowadzimy w pięcioosobowych grupach. Grupa jest kameralna, więc nauczyciel prowadzący poświęca każdemu uczniowi wystarczającą ilość uwagi. Dzięki temu szybko nadrobisz swoje zaległości i z łatwością przystąpisz do egzaminu ponownie.

Jeśli przed Tobą egzamin komisyjny, koniecznie zacznij uczyć się z nami. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu szybko przyswoisz materiał oraz przygotujesz się również do egzaminu komisyjnego.

Możesz wybrać zajęcia indywidualne z nauczycielem-egzaminatorem lub zajęcia w pięcioosobowych grupach.

Na zajęciach pracujemy na materiałach zatwierdzonych przez CKE oraz wedle naszego innowacyjnego planu nauczania. Cel jest zawsze jeden: zdany egzamin komisyjny.

Pamiętaj, że każdemu może się po drodze coś nie udać, ale grunt to szybkie przygotowanie do następnego starcia.

© Copyright 2020 Korepetycje i zajęcia dodatkowe Warszawa by MateuszStrzelecki.pl - wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności