Egzamin ósmoklasisty zbliża się wielkimi krokami, a Ty zaczynasz zadawać sobie pytanie: jak się przygotować?

Każdy egzamin wywołuje stres zarówno u uczniów, jak i u rodziców. Dobrze usystematyzowana wiedza pomaga go pokonać. Dlatego świetnie, że to czytasz, ponieważ nasi nauczyciele chętnie pomogą w całym procesie przygotowania do egzaminu ósmoklasisty.

Jak się uczymy ?

Zawsze zaczynamy od powtórki materiału. To pokazuje nam ewentualne braki, które możemy szybko nadrobić. Wychodzimy z założenia, że uczenie się i powtarzanie mija się z celem, kiedy uczeń ma konkretne luki w wiedzy. Ich uzupełnienie daje nam komfort, z którym przystępujemy do dalszej pracy.

Kolejną rzeczą, o którą dbamy, jest indywidualne podejście do ucznia. Każdy uczeń jest inny, a przede wszystkim zmaga się z innym problemem. Czasem największą trudnością są pytania zamknięte, czasem czytanie ze zrozumieniem, a czasem dłuższa wypowiedź pisemna. Oczywiście problem może dotyczyć również konkretnego przedmiotu!

Egzamin z języka polskiego zawiera zadania zamknięte i otwarte. W pierwszych uczeń wybiera jedną z odpowiedzi, a w drugich samodzielnie formułuje odpowiedź. Częścią egzaminu jest również krótsza i dłuższa wypowiedź w formie pisemnej.

Nasze lekcje prowadzi dyplomowany nauczyciel, który w przyjaznej atmosferze przygotuje Cię do egzaminu. Nauczysz się z łatwością formułować myśli, szukać odpowiedzi i kojarzyć wszystkie językowe fakty.

Uważamy, że nauka na pamięć to nie jest dobre rozwiązanie. Stawiamy na naukę ze zrozumieniem, a nasza autorska metoda nauczania daje konkretne, bardzo dobre wyniki.

Pracujemy tylko na arkuszach egzaminacyjnych zgodnych z wymaganiami CKE. Dzięki temu oswajasz się z arkuszem oraz formą pytań i zadań.

Kolejnym obowiązkowym przedmiotem na egzaminie ósmoklasisty jest matematyka. Dla jednych to królowa nauk, a dla innych najbardziej problematyczny przedmiot w szkole.

Lekcje z naszym dyplomowanym nauczycielem pozwolą Ci osiągnąć wysoki wynik na egzaminie. Razem usystematyzujemy wiedzę, przypomnimy sobie wzory oraz wszelkie zagadnienia potrzebne do egzaminu.

Pracujemy tylko na arkuszach egzaminacyjnych. Nasz nowatorski system nauczania sprawi, że do egzaminu usiądziesz z pewnością siebie i bez stresu. W trakcie lekcji rozwiązujemy wiele różnorodnych zadań i stawiamy spore wymagania, ale dzięki temu szybko przyswoisz materiał.

Trzecią częścią egzaminu jest język obcy nowożytny. Przygotowanie z naszym nauczycielem da Ci pewność na egzaminie. Powtórzymy słówka, gramatykę oraz przećwiczymy zadania zawarte w arkuszach egzaminacyjnych. Dzięki temu będziesz czuć się swobodnie i podejdziesz do rozwiązywania zadań bez stresu.

Jeśli masz problem z jakimś zagadnieniem językowym, szybko nadrobimy zaległości. W efekcie żadne zadanie Cię nie zdziwi!

© Copyright 2020 Korepetycje i zajęcia dodatkowe Warszawa by MateuszStrzelecki.pl - wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności