Wielkimi krokami zbliża się egzamin maturalny? Odczuwasz stres i nadal masz braki w wiedzy? Razem z nami przygotujesz się do egzaminu, a stres zostawisz za drzwiami!

Indywidualne podejście

Do każdego ucznia mamy indywidualne podejście. Dzięki temu szybko znajdujemy problem i luki w wiedzy, które jesteśmy w stanie bardzo szybko uzupełnić.

Arkusze maturalne

Pracujemy zawsze na arkuszach maturalnych, które są zgodne z wymaganiami CKE. Dzięki temu oswoisz się z nimi i łatwiej będzie Ci się odnaleźć w specyfice zadań.

Nowoczesne metody

Nasze nowoczesne metody nauczania nie mają nic wspólnego ze szkolną nudą i rutyną. Stawiamy na skojarzenia, logiczne myślenie oraz zrozumienie materiału. Daleko nam do zalecania bezrefleksyjnego uczenia się na pamięć, bo taka wiedza zazwyczaj ulatnia się po chwili.

Egzamin maturalny

To pierwszy tak poważny egzamin, a w dodatku ma on ogromny wpływ na przyszłość młodych osób. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, więc chcemy przede wszystkim pokazać sposób uczenia się, który będzie też można wykorzystać na dalszym etapie edukacji.

Kurs maturalny odbywa się w pięcioosobowych grupach. Dobieramy do nich uczniów na podobnym poziomie, a nauczyciel dostosowuje do nich program i tempo pracy.

Zajęcia w grupach sprzyjają wymianie myśli i efektywnej nauce.  Dodatkowo jest to oferta bardzo atrakcyjna cenowo.

Cel zajęć jest jeden: wysoki wynik na egzaminie maturalnym.

Język polski jest przedmiotem obowiązkowym na maturze. Zdaje się go w formie ustnej i pisemnej. Jakiś czas temu forma ustna zmieniła swoją postać, co pogorszyło nastroje maturzystów. Wcześniej matura ustna była prezentacją tematu, który uczeń wybierał już kilka miesięcy wcześniej. Obecnie jest to baza pytań, z której uczeń losuje jedno już na egzaminie i musi na nie wyczerpująco odpowiedzieć. Z oczywistych przyczyn ta formuła jest trudniejsza. Ale nie ma się co załamywać!

Nasi doświadczeni nauczyciele omówią z Tobą materiał oraz przećwiczą wszystkie zagadnienia, które mogą pojawić się na maturze.

Oczywiście przygotowania obejmują nie tylko naukę do części ustnej. Razem przygotujemy się także do części pisemnej. Powtórzymy najważniejsze informacje ze wszystkich epok, przećwiczymy rozwiązywanie zadań zamkniętych, otwartych oraz pisemną wypowiedź.

Pracujemy tylko na arkuszach egzaminacyjnych zatwierdzonych przez CKE. W ten sposób uczniowie oswajają się z konwencją matur i późniejszy widok zadań nie wprowadza ich w stres.

Odkąd matematyka jest obowiązkowym przedmiotem na egzaminie maturalnym, wielu uczniów nie może spać spokojnie. Królowa nauk spędza im bowiem sen z powiek.

Mamy na to radę! Przede wszystkim szybko diagnozujemy problem danego ucznia. Sprawdzamy, co jest dla niego niezrozumiałe, a z czym sobie dobrze radzi. Dzięki temu możemy efektywnie uzupełnić braki. Matematyka jest wdzięcznym przedmiotem, ale tylko wtedy, kiedy podstawy są solidne. Bez nich ciężko ruszyć dalej.

Nasi dyplomowani nauczyciele pracują tylko na arkuszach maturalnych, które są zgodne z wymaganiami CKE. Dzięki temu uczniowie oswajają się z formą zadań i specyfiką maturalną. W efekcie na właściwym egzaminie czują się bardziej komfortowo i osiągają lepsze wyniki.

Obowiązkowo na maturze trzeba zdawać też język obcy. W tym także Ci pomożemy! Nasi dyplomowani nauczyciele szybko i efektywnie nadrobią z Tobą braki oraz wypracują mocne strony.

Przećwiczymy materiał niezbędny do matury ustnej oraz zadania, które występują na maturze pisemnej. Dzięki temu nic Cię nie zaskoczy! A co więcej, nie będziesz czuć stresu przed i na egzaminie. Dobre przygotowanie sprawi, że po prostu poczujesz się pewniej.

Pracujemy tylko na arkuszach egzaminacyjnych, które są zgodne z wymaganiami CKE. Nasz autorski program nauczania gwarantuje zdany egzamin i wysoki wynik.

© Copyright 2020 Korepetycje i zajęcia dodatkowe Warszawa by MateuszStrzelecki.pl - wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności