Mimo że matematyka to królowa nauk, to wielu z nas nie pała do niej miłością. Problemy z matematyką ma statystycznie największa liczba uczniów. Powody tej sytuacji są różne. Czasem to braki w podstawowej wiedzy z tej dziedziny, które utrudniają dalszą naukę, czasem niejasne tłumaczenie przedmiotu w szkole, a czasem po prostu nieuwaga samego ucznia.

Nasze doświadczenie w nauczaniu pokazuje, że nie ma uczniów mało zdolnych matematycznie. Każdy może się matematyki nauczyć, a nawet ją polubić. Wszystko zaczyna się od zrozumienia materiału oraz odpowiedniego, indywidualnego podejścia.

Jeśli z góry zakładasz, że matematyka absolutnie Cię przerasta, to Twoje nastawienie nie sprzyja poznawaniu nowych zagadnień. Wystarczy jednak chociaż trochę Twojego skupienia i uwagi, a przekonasz się, że nie taki diabeł straszny, jak go malują!

Od czego zaczynamy korepetycje z matematyki ?

Przede wszystkim zaczynamy od znalezienia problemu. Każdy uczeń, który szuka pomocy pozalekcyjnej, ma problem, który trzeba rozwiązać. Czasem jest on widoczny od razu, a czasem jest bardziej złożony. Często wynika on z braku podstawowej wiedzy matematycznej, a niestety matematyka w tym kontekście jest bezlitosna. Bez podstaw nie da się ruszyć dalej, ponieważ kolejne zagadnienia są ze sobą powiązane, a z upływem czasu coraz trudniej nadrobić braki.

Jeśli naprawdę zaangażujesz się w poznawanie matematyki i otworzysz się na wiedzę, to z naszą pomocą osiągniesz niesamowite rezultaty!Pomagamy w nauce matematyki uczniom na każdym poziomie nauczania. Wspólnie uczymy się z lekcji na lekcję, rozwiązujemy zadania oraz problemy matematyczne. Lekcje prowadzi dyplomowany nauczyciel, który doskonale potrafi pokierować uczniem. Pracujemy na Twoim podręczniku, ale także na naszych materiałach dodatkowych, które pomagają osiągać dobre wyniki na sprawdzianach i kartkówkach.

Jak się uczymy?

 • Wspólnie określamy problem.
 • Razem przygotowujemy się do sprawdzianów i kartkówek.
 • Rozwiązujemy różnorodne zadania.
 • Pracujemy na Twoim podręczniku oraz na naszych materiałach.
 • Systematycznie uczymy się matematyki, dzięki czemu nie masz zaległości, a z czasem mniej energii zajmuje Ci przygotowanie się do lekcji.

Wprowadzenie obowiązkowej matury z matematyki zmartwiło wielu uczniów. Skoro czytasz ten tekst, prawdopodobnie jesteś jednym z nich. Nie martw się, nie jesteś sam.

Z nami uzupełnisz braki, szybko przyswoisz nową wiedzę oraz nauczysz się rozwiązywać zadania maturalne bez stresu. Pracujemy tylko na arkuszach maturalnych i materiałach dostępnych dla egzaminatorów. Lekcje prowadzi doświadczony dyplomowany nauczyciel-egzaminator, który wraz z Tobą przejdzie przez wszystkie zagadnienia wymagane na egzaminie.

Dzięki temu nie będziesz musiał się martwić o to, czy zdasz, tylko poczujesz się pewnie i będziesz dążyć do wysokiego, satysfakcjonującego wyniku. Matematyka to piękny i bardzo wdzięczny przedmiot – wystarczy dać jej i sobie szansę, żeby szybko zobaczyć pożądane efekty.

Jak się uczymy?

 • Wspólnie rozwiązujemy arkusze maturalne.
 • Pracujemy z kartą wzorów.
 • Razem powtarzamy materiał.
 • Rozwiązujemy duże ilości zadań.

Matematyka jest obecna na egzaminie ósmoklasisty, a to sprawia, że wielu uczniów myśli o nim z lekkim przerażeniem. Nie musisz się tego bać!

Nasze korepetycje pomogą Ci w przygotowaniach i w osiągnięciu wysokiego wyniku. Z nami nauczysz się stosować matematyczną wiedzę w praktyce, razem powtórzymy wzory i reguły postępowania. Pochylimy się nad analizowaniem i rozwiązywaniem problemów, a także doborem odpowiednich wzorów i reguł do danego zagadnienia egzaminacyjnego.

Pracujemy tylko na arkuszach egzaminacyjnych. Dyplomowany nauczyciel-egzaminator przejdzie z Tobą przez wszystkie zagadnienia, a nasz nowatorski system nauczania sprawi, że do egzaminu usiądziesz z pewnością siebie i bez stresu.

 Jak się uczymy?

 • Rozwiązujemy duże ilości zadań.
 • Razem powtarzamy cały materiał.
 • Szczególną uwagę poświęcamy Twoim słabym stronom.
 • Uczymy się poprawnie czytać polecenia, ponieważ często to właśnie pobieżne ich odczytanie prowadzi do błędu.
© Copyright 2020 Korepetycje i zajęcia dodatkowe Warszawa by MateuszStrzelecki.pl - wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności